Бистро Позитано - Bistro Pozitano
Мусака с кайма и патладжан

картофено пюре,патладжани,кайма,лук,домати,сол,черен пипер,червен пипер,универсална подправка,бешамелов сос и кашкавал

Цена: 4.70